Tik taktika. Pszichoedukációs előadás a tikekről, Tourette-szindrómáról szülőknek – VK-M.hu – VadaskertM

Tik taktika. Pszichoedukációs előadás a tikekről, Tourette-szindrómáról szülőknek

Időpontfoglalás
Térkép
Webshop

Tik taktika. Pszichoedukációs előadás a tikekről, Tourette-szindrómáról szülőknek

Időpont

2023.03.02.

Kezdés

13:00

Tik-taktika csoport szülőknek
Évente négy alkalommal pszichoedukációs csoportot tartunk olyan szülők számára akik gyermeke tik zavarral küzd. A csoporton egy előadás és film megtekintése mellett lehetőség van megismerni a tikek hátterében álló tényezőket, a diagnózis menetét, a terápiás lehetőségeket és a tikekkel való hatékony megküzdés lépéseit. Továbbá lehetőség van még olyan szülőkkel is találkozni, akik hasonló problémával küzdenek, valamint kérdezhetnek a témában a csoportot vezető szakembertől.

Az előadást tartja dr. Tárnok Zsanett Phd klinikai szakpszichológus, neuropszichológus – Vadaskert Kórház és Szakambulancia

Az előadás ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Az előadást élőben közvetítjük, a belépéshez szükséges linket a jelentkezéskor megadott e-mail címre küldjük, az előadás napján.

Maximum 400 fő/ előadás jelentkezését tudjuk fogadni.

Időpontok:

2023.03.02. 13:00 – 14:30

További időpontok hamarosan!

Jelentkezés és regisztráció az eseményre

Kedves Érdeklődő! Március 2-i előadásunkra minden hely betelt, több jelentkezést sajnos nem tud fogadni rendszerünk. A további időpontokat hamarosan közzétesszük honlapunkon és facebook oldalunkon!

Kurzus időpontja

  • 2023.03.02. 13:00 - 14:30
Megosztás

iratkozz fel

Iratkozzon fel!

Iratkozzon fel, és értesüljön az elsők között akcióinkról!